Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Sprawne nauczanie

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Sprawne nauczanie

Multilang Ostrów WielkopolskiDobrą możliwością nauczenia się języka obcego są szkoły językowe do których można zapisać się na kursy grupowe lub nauczanie indywidualne. MULTI LANG z siedzibą w mieście Ostrów Wlkp, to doskonały wybór, iż kurs pod okiem fachowego lektora z pewnością zaowocuje w postaci biegłej znajomości języka. Nauczanie języka angielskiego, jako nieliczni oferują metodą mówioną, czyli poprzez ćwiczenie mówienia i słuchania. Prowadzone są też kursy ogólne i profilowe typu Business English lub Office English.

Oferta: Multilang Ostrów Wielkopolski
Szkoła Języków Obcych Multilang
Henryka Sienkiewicza 12 63-400 Ostrów Wielkopolski
wielkopolskie
605 066 669