Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Świeże i pyszne

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Świeże i pyszne

WięcejJeśli chcieliby Państwo wybrać się do miejsca, gdzie podawana jest świeża, pyszna pizza w Siedlcach, warto odwiedzić pensjonat Gościniec. Klienci mają także możliwość wykonania telefonu do restauracji i zamówienia jej pod wskazany adres, bez żadnych dodatkowych kosztów, o ile cena końcowa przekroczy określoną kwotę. Menu zostało przygotowane tak, aby każdy z Państwa mógł zamówić pizzę z takimi składnikami, jakie lubi najbardziej. Ponadto, można również utworzyć kompozycję własną.

Oferta: Więcej
Pensjonat Gościniec
Siedlecka 33A 08-110 Siedlce
mazowieckie
503 896 909