Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Ucz się języków

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Ucz się języków

WWWWejdź na stronę www.poliglotek.edu.pl, stronę firmy, która jest świetnym przykładem wysokiej jakości świadczonych usług. Oferta skierowana jest przede wszystkim do placówek oświatowych, lecz istnieje również możliwość skorzystania z indywidualnych zajęć. O czym mowa? Chodzi o język angielski dla dzieci. Obszar działania firmy to Poznań i okolice. Firma współpracuje z bardzo licznymi placówkami oświaty, w których można skorzystać z usługi nauki języka angielskiego.

Oferta: WWW
Poliglotek
Radzimska 2 62-095 Mściszewo
wielkopolskie
691 407 586