Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Usługi geotechniczne

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Usługi geotechniczne

Geotechnika.Nowoczesna firma GeoDrill Polska to najlepsze badania geologiczne - Usługi geotechniczne na najwyższym poziomie z profesjonalną kadrą pracowniczą. W ofercie usługi z bardzo szerokiego zakresu które obejmują badania gruntu, sondowanie i sonda cptu, scptu, wiercenia geotechniczne i inne. Usługi geotechniczne z firmą GeoDrill to przede wszystkim wysoki standard profesjonalnych usług, sprawna komunikacja z klientem oraz stosowanie nowoczesnych urządzeń. Każdego zainteresowanego geotechnicznymi badaniami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.geodrill.pl a także do kontaktu z naszą firmą w mieście Poznań.

Oferta: Geotechnika.
Geodrill
Szkolna 96b 62-002 Suchy Las
wielkopolskie
61 829 94 20