Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Uznany fotograf

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Uznany fotograf

maciej-gierszewski.plWyjątkowe fotografie ślubne to podstawa pięknych wspomnień. Na terenie Poznania swoje usługi fotograf świadczy od 2007 roku. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, to dla nich priorytet. Doświadczenie, którym dysponują jest ich największym atutem, co z resztą widać na ich pracach. Profesjonalne usługi firmy docenione zostały przez wiele par. Z pewnością dokonają wszelkich starań, by w ten nadzwyczajny dzień uwiecznić Was na pięknych zdjęciach, abyście wspominali ten dzień z jeszcze większą radością.

Oferta: maciej-gierszewski.pl
Fotograf ślubny Maciej Gierszewski
Żupańskiego 10 61-572 Poznań
wielkopolskie
504 613 695