Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Wysoki standard bezpieczeństwa informacji

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Wysoki standard bezpieczeństwa informacji

abipoznan.plW przypadku, gdy twoja firma przetwarza dane osobowe, konieczne jest zagwarantowanie wysokiego bezpieczeństwa ich przechowywania. ABI danych osobowych pozwoli tobie na większą kontrolę danych w twojej firmie, dzięki czemu unikniesz sytuacji niepożądanych. Oprócz bezpieczeństwa danych osobowych, niezwykle istotne jest bezpieczeństwo wszelkich informacji, które mogą zdradzić plany oraz know how twojej firmy. Dlatego warto zastanowić się nad wdrożeniem skutecznego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Oferta: abipoznan.pl
C4Y Zasieczna, Lis
Warszawska 43/201 61-028 Poznań
wielkopolskie
608 688 485