Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Wysoki standard nauczania dzieci

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Wysoki standard nauczania dzieci

Pluszowa AkademiaNa stronie internetowej pluszowaakademia.pl znajdziesz szczegółowe informacje na temat prywatnego przedszkola, w którym dzieci znajdują się pod opieką najwyższej jakości. Przedszkole znajduje się w dzielnicy Warszawa Ursynów. Nauczyciele pracujący w przedszkolu wykorzystują najnowsze metody nauczania najmłodszych. Do flagowych zaliczana jest metoda montessori, która walnie przyczynia się do rozwoju dzieci. Wszelkie informacje o metodach nauki oraz zakresie znajdziesz w zakładce oferta na stronie internetowej.

Oferta: Pluszowa Akademia
Niepubliczne Przedszkole Pluszowa Akademia
Dereniowa 52/54 02-776 Warszawa
mazowieckie
737 461 830