Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Zabezpiecz sukces swojej firmy

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Zabezpiecz sukces swojej firmy

WięcejJeśli masz firmę, która wypuszcza na rynek różne marki produktów to wiedz, że w przypadku kiedy zaniedbasz rejestrację znaku towarowego, możesz mieć poważne problemy przede wszystkim z konkurencją. Gdy twój produkt faktycznie odniesie sukces, to możesz spotkać się z takimi nieuczciwymi działaniami konkurencji jak legalne podrabianie twojego produktu. Kancelaria patentowa Bartłomieja Tomaszewskiego pomoże tobie uniknąć wszelkich problemów, które związane są ze znakami towarowymi czy też markami.

Oferta: Więcej
Kancelaria Patentowa Bartłomiej Tomaszewski
Eugeniusza Kwiatkowskiego 1 03-984 Warszawa
mazowieckie
608 485 437