Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Zdobądź ciekawe kwalifikacje

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Zdobądź ciekawe kwalifikacje

http://fabrykainstruktorow.pl/kurs-instruktora-narciarstwa/Jeśli interesuje Cię kurs instruktora narciarstwa, powinieneś udać się na stronę internetową Fabryki Instruktorów. Już po raz kolejny oferują oni odpowiednie szkolenia. Początkowo zajęcia odbywają się na zasadzie e-learningu, a materiały do nich można znaleźć na ich stronie internetowej. Kursanci nauczą się o anatomii, odpowiednim ruchu, pedagogice, pierwszej pomocy oraz teorii treningu sportowego. Część specjalistyczna trwa 80 godzin i kończy się odpowiednim egzaminem, po którym otrzymuje się certyfikat.

Oferta: http://fabrykainstruktorow.pl/kurs-instruktora-narciarstwa/
TrenerPływania.com Patryk Dunikowski
Zawady 12 61-102 Poznań
wielkopolskie
503 050 141