Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Meble skandynawskie

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Meble skandynawskie

Zobacz więcejMeble skandynawskie cieszą się coraz większą popularnością również w Polsce. Wyglądają niezwykle stylowo i kreują w mieszkaniu lub domu przytulną atmosferę. Tworzone są z naturalnego drewna i pokrywane jasną farbą (przede wszystkim białą) lub też niemalowane. Polskim producentem mebli skandynawskich jest między innymi firma Tommebel, która zapewnia Państwu produkty dopracowane w każdym calu. Ich asortyment jest niebywale bogaty i obejmuje między innymi stoły z szufladami, ławki garderobiane, łóżka z baldachimem oraz innego rodzaju wyposażenie.

Oferta: Zobacz więcej
P.P.H.U. TOMMEBEL
Zimowa 1 63-900 Rawicz
wielkopolskie
505 777 515