Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Najlepsze na rynku

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Najlepsze na rynku

Oprogramowanie dla obiektów sportowychJeśli Twoja firma poszukuje profesjonalnego oprogramowania o zarządzania klubami fitness, siłowniami, ściankami wspinaczkowymi oraz różnego rodzaju obiektami sportowymi zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasz system do zarządzania o nazwie Gymmanager oferuje pełną listę możliwości. U nas znajdą Państwo możliwość tworzenia grafików zajęć, rezerwacji różnego rodzaju sprzętu, obsługę kart identyfikacyjnych oraz szybki dostęp do zarządzania osobami, raportami oraz statystykami. Sprawdź go już dziś!

Oferta: Oprogramowanie dla obiektów sportowych
Sharptec
Życzkowskiego 14 31-864 Kraków
małopolskie
606 700 623