Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Oferta dla każdego

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Oferta dla każdego

Przekładnia kątowa - Grupa RedmetGrupa Redmet to fachowcy, dla których żadna przekładnia kątowa nie ma tajemnic. Jest to bardzo ważny element wielu urządzeń mechanicznych. Z uwagi na swoją budowę może przekazywać ruch w trzech konfiguracjach: liniowy na obrotowy lub na odwrót, obrotowy na obrotowy, liniowy na liniowy. Przekładnia kątowa jest z powodzeniem używana w wielu maszynach rolniczych, takich jak rozrzutniki, prasy zwijające, rozdrabniacze. Ważną cechą, dzięki której przekładnia kątowa wyróżnia się na tle innych jest możliwość zmiany kierunku przenoszenia napędu. Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem takiej przekładni, lub mają jakiekolwiek pytania, warto odwiedzić stronę internetową www.przekladniekatowe.pl i skontaktować się z firmą Redmet.

Oferta: Przekładnia kątowa - Grupa Redmet
Grupa Redmet
Tetmajera 7 39-200 Dębica
podkarpackie
609 644 206