Odkryj najlepsze Firmy
i usługi w Internecie!

Witam, Jestem Marta - webmaster oraz administrator witryny, na której Państwo się znajdują. Promuję najlepsze firmy z sieci oraz przedstawiam ich usługii produkty. Katalog jest moderowany - dbam o jakość wpisów jak i rzetelność dodawanych firm.
Marta.

Zabezpieczenie otworów

  • Unikalna treść wszystkich wpisów w serwisie Marty! Tylko unikalne i wartościowe wpisy dla użytkowników zostają dopuszczone do publikacji.
  • Weryfikacja danych teleadresowych - witryna zawiera tylko sprawdzone, istniejące firmy, które prowawdzą aktywną działalność w swojej branży.
  • Administrator zastrzega sobie prawo do modyfikacji danych zgodnych ze stanem faktycznym jak i do usuwania wpisów bez podania przyczyny czy uprzedzenia o jego usunięciu.

Zabezpieczenie otworów

Zaślepki do profiliPrzedsiębiorstwo przetwórcze trudni się produkcją z tworzyw polimerowych znakomitej klasy produktów jak np.: zaślepki do profili o różnym zakresie długości profilu. W przebiegu fabrykacji stosowane są wyłącznie bardzo dobrej próby surowce odporne na okoliczności zewnętrzne jak śnieg, co gwarantuje, że zatyczki są stale wykorzystywane przez licznych nabywców. Również każdy wyrób objęty jest gwarancją i jesteśmy przekonani, że wypełnią one wszelkie wymagania i standardy wytrzymałościowe.

Oferta: Zaślepki do profili
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych - Kiedrzyn M.
Rzemieślnicza 9 41-253 Czeladź
śląskie
32 269 70 42